В Україні та Європі
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і підтверджуєте свою повноліття відповідно до умов .
Працюємо більше 6 років
Власний команда
Більш 169 успішних проекту
Чудове обслуговування

Створення сайтів

Веб-студія «Genie» - це колектив професіоналів, які люблять свою справу.

Ми готові виконати роботу будь-якої складності:

  • корпоративний сайт;
  • лендінг пейдж;
  • сайт візитка;
  • інтернет-магазин та ін.

Выберите услугу

Сайт візитка

Невеликий сайт,
електронна візитка

Лендінг

Односторінковий сайт,
продаж товарів / послуг

Інтернет магазин

Повноцінний сайт,
продає товари / послуги

Моб. додаток

Програмне забезпечення
на основі IOS або Android

Додаток 1С

Налаштування і
обслуговування

Розкрутка сайту

Просування сайту
в пошукових системах

Контекстна реклама

Реклама в пошукових
системах і соц. мережах

Програміст на годину

Доопрацювання вашого проекту
нашим програмістом

Тех. підтримка

Аналіз, аналітика і
аудит вашого проектуРаді бачити Вас на сторінках сайту студії «Genie Studio»! Створення інтернет сайту і його seo-просування, мобільного додатку і конфігурація 1С платформ - все це важливо для розвитку будь-якого бізнесу і кожен з цих пунктів не менше вагомий іншого. Деякі підприємці не хочуть витрачати гроші на це або їм просто не важливо приносить справа прибуток чи ні і як її збільшити. І це сумно, адже якщо ж вклався в бізнес, то чому б не зробити його рентабельним.

Розробка власного веб-сайту як ознака зростання компанії

Один мудрий менеджер з продажу сказав «Якщо компанія не має в інтернеті - це не справжня компанія» і в чомусь він має рацію. Як відомо, інтернет-павутина охоплює без малого кожну сім'ю на планеті. Одні «входять» з мобільних пристроїв, інші з лептопів і персональних комп'ютерів, а деякі навіть з LCD-телевізорів. В принципі все це не так важливо. Важливо тільки те, що інтернет-реклама стає популярнішим і кількість компаній використовують цей метод реклами з кожним днем ​​зростає. Це і не дивно - в більшості сфер бізнесу левову частку прибутку забезпечує саме інтернет-маркетинг.

Сьогодні кожен замислюється хоча б про створення сайту візитки для власної фірми. Звичайно, існує маса сервісів, які пропонують самостійно створити собі сайт онлайн і без будь-яких навичок програмування, але, як правило, зробити сайт на належному рівні в таких випадках неможливо. Не рідко закритий код і всі можливі обмеження приносять власникам не тільки незручності в роботі, а й проблеми в просуванні. Головним чином це стосується інтернет-магазинів. Розробка сайтів такого типу хоч і буде набагато швидше ніж розробка сайту під ключ, але виникне обмеження на додавання в кілька товарів, що мало для ведення бізнесу. Звичайно, окрема ціна на додаткові послуги дозволить зробити сайт продуктивним, але погодьтеся, куди краще замовити повноцінний сайт раз і назавжди.

Чому варто замовити створення сайтів в «Genie Studio»

Кожен новий день в світі з'являється сотні нових інтернет-ресурсів: особисті блоги, інтернет-магазини, форуми, і, звичайно ж, корпоративні сайти. Необхідність в таких ресурсах дала поштовх зайнятися сайтостроительства «полчищам» майстрів інтернет-програмування.

Створення web-сайтів справа серйозна і віддати роботу "першому зустрічному" означає забезпечити собі зайві витрати в майбутньому, та й проблем буде «мама не горюй». На жаль, переважна більшість веб-майстрів роблять сайти як попало і не замислюються про кібербезпеки. Такими ресурсами і користуються шахраї щоб «нажитися» шляхом злодійки даних від кредитних карт, рахунків і подібного.

Найчастішими проблемами співпраці з не перевіреними виконавцями виділяють затягування термінів здачі робіт, невтішне якість виконання завдань, відсутність гарантій і ризик втрати грошей. Мудрий бізнесмен знає, що краще один раз звернеться в перевірену веб-студію і бути впевненим в тому, що після переведення авансу «майстер» не пропаде безвісти. Ми ж знаємо що робимо, а 6-річний досвід і виконання 169 проектів допомагають зробити навіть найпростіший Лендінгем-пейдж продають і безпечним.

Наша веб-студія гарантує клієнтам:

  • Оперативне виконання замовлення;
  • Створення кожного сайту під ключ за вигідною ціною;
  • Гарантія 1 рік на роботи;
  • Підтримка сайту і консультації та ін.

Отже, зробити сайт на замовлення, мобільний додаток або конфігурацію 1С для нас не проблема. Якщо ж у Вас є власний сайт для компанії і потрібна реклама нової послуги або продукту окремо від нього - замовте створення односторінкового сайту landing page з нуля. Створення веб-сайтів landed pages в зв'язці з рекламою Яндекса або Google забезпечать бажаний рівень продажів.

А для зростання відвідуваності ресурсу і заняттях топових позицій в пошукових системах (ПС) проведемо seo-оптимізацію кожного, не порушує суспільні закони і моральні устої, інтернет-ресурсу. Якщо навіть Ви зумієте створити сайт, то щоб не витратити гроші в порожню на «просування» ресурсу, то цим має зайнятися професіонал. Адже при неправильних і не продуманих заздалегідь діях всіх зусиль можуть «загнати» інтернет-ресурс під фільтри ПС. Як не крути, а позитивний досвід у цій сфері зможе допомогти виключити подібне і навіть витягнути сайт з «кошика» Яндекса, Google і інших ПС. Таким чином Ви зможете досягти успіху і зайняти місце в лідерах Forbes.

Дізнатися скільки коштує зробити сайт і забезпечити прибутковість просто. Зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами вказаними в розділі «Контакти» і вони з радістю допоможуть вибрати найбільшою мірою результативну стратегію в досягненні максимальної прибутковості ресурсу і дадуть відповідь на питання, що цікавлять.