В Україні та Європі
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і підтверджуєте свою повноліття відповідно до умов .
Працюємо більше 6 років
Власний команда
Більш 169 успішних проекту
Чудове обслуговування

Мобільний додаток для сайту і бізнесу

Кожен день створюється велика кількість інтернет-ресурсів і мобільних веб-додатків. Мобільні додатки для сайту і бізнесу приносять рекламу як інтернет-ресурсу, так і компанії володіє ними.

Популярні мобільні додатки:

 • для товарів (вітрини, каталоги, магазини);
 • покупка квитків та замовлення транспорту (авіа, таксі);
 • інтернет-банкінг;
 • доставка товарів і продуктів харчування;
 • ресторанні додатки (для офіціантів і барменів).


Виберіть необхідну ОС
Мобільний додаток для сайту і бізнесу

Додаток iOS

Розробка мобільного додатку на основі
iOS

100%x200

Додаток Android

Розробка мобільного додатку на основі
Android

100%x200

Android & iOS

Кроссплатформне мобільний додаток під Android & iOS

При виборі операційної системи (ОС) акцентуйте увагу на потенційну аудиторію. Якщо не знаєте на якому варіанті зупинитися залиште заявку на веб-консультацію (предастовляется безкоштовно в разі замовлення).

Акция действует до 24 января. Скидка 20%

Натискаючи кнопку «Замовити», ви погоджуєтеся на обробку                          персональних даних і підтверджуєте свою повноліття відповідно до умов .

Выберите услугу

Сайт візитка

Невеликий сайт,
електронна візитка

Лендінг

Односторінковий сайт,
продаж товарів / послуг

Інтернет магазин

Повноцінний сайт,
продає товари / послуги

Моб. додаток

Програмне забезпечення
на основі IOS або Android

Додаток 1С

Налаштування і
обслуговування

Розкрутка сайту

Просування сайту
в пошукових системах

Контекстна реклама

Реклама в пошукових
системах і соц. мережах

Програміст на годину

Доопрацювання вашого проекту
нашим програмістом

Тех. підтримка

Аналіз, аналітика і
аудит вашого проекту

Звичайно, простий розробник дизайну мобільних додатків не зможе кваліфіковано опрацювати програмну частину програми. У таких випадках доводиться шукати ще додаткову особу на роль програміста, що ще більше збільшить витрати на створення програми.

Створити самостійно або замовити додаток у професіонала

Коли бюджет на проект «скромний» можна і самостійно спробувати зробити роботи, але в таких випадках варто пам'ятати що крім неправильної роботи програми, часто виникають проблеми в безпеці. Останні приведуть не тільки до витрат на новий додаток і втрату часу, але якщо будуть серйозні «дірки» в безпеці, тобто ймовірність що платіжні та іншу приватну інформацію, через яку будуть проблеми набагато більшого масштабу. Аналогічний результат буде якщо не досвідчений фрілансер займається розробкою мобільних додатків під android і ios.

Тоді бажано як мінімум замовити технічне завдання на розробку мобільного додатку в студії по розробці мобільних додатків. Таким чином вдасться скоротити можливі майбутні проблеми до мінімуму. Звичайно, тоді вартість розробки мобільного застосування буде складатися з оплати створення і перевірки виконання технічного завдання з одного боку і програмуванням з іншого.

Ще один варіант - замовити створення дизайну та розробку програми для мобільних телефонів в одному місці. Тоді ціна розробки додатків для ios і android буде набагато менше, а шанс отримати програму гідної якості з необхідним функціоналом зростуть.

Для клієнтів компанія пропонує вигідні умови співпраці, серед яких:

 • Надаємо гарантію на роботи на 1 рік;
 • Укладаємо договір про надання послуг;
 • Розумні ціни на послуги;
 • Захист розроблених додатків і інших інтернет-ресурсів;
 • Короткі терміни виконання завдань;
 • Професійне техобслуговування і підтримка розробок та ін.

Якщо бізнес потрапляє під одну або кілька вище зазначених областей - сміливо замовляйте собі мобільний додаток.

Чому варто замовити створення додатка в веб-студії «Genie Studio»

Наша компанія «Genie Studio» надає послуги веб-програмування понад 6 років і за цей час кожен член команди удосконалив свої навички до досконалості. У свою чергу це дозволяє створювати інтернет-ресурси, в тому числі і мобільні додатки, з додержанням вимог, як замовника, так і пошукових систем і законів країни.

Створення і розробка мобільних додатків на замовлення для бізнесу - 1 з головних наших послуг, а вигідна ціна дозволить більше не шукати відповідь на питання «скільки коштує розробка мобільного додатка Також пропонує Вам створення корпоративного сайту, якщо такого ще немає, і просування веб-сайту в мережі. Великий досвід в роботі над різними інтернет-ресурсами нашої команди дозволяє досягти бажаного результату в мінімальні терміни, що важливо, якщо у Вас інтернет-магазин і потрібно терміново збільшити прибутковість.

Тільки в Genie Studio нададуть повний комплекс послуг по інтернет-маркетингу з розумною вартістю і термінами. Вам залишиться тільки займатися іншими нагальними справами компанії, а інтернет роботи проведе наша команда.

Звертайтеся по контактам зазначеним у відповідному розділі нашого сайту. Менеджери компанії обговорять з Вами всі моменти і дадуть відповідь на питання, що цікавлять.

І нехай Ваш бізнес розквітне ще більше!