В Україні та Європі
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і підтверджуєте свою повноліття відповідно до умов .
Працюємо більше 6 років
Власний команда
Більш 169 успішних проекту
Чудове обслуговування

Розробка програми для iOS і Android

Створення та розробка додатків під iOS і Android придбала пік своєї популярності з розвитком інтернет-послуг і маркетингу.

На сьогоднішній день створення і розробка мобільного застосування під ios і андроїд є невід'ємною завданням кожного інтернет-магазину, який торгує в будь-якому куточку планети.

Все тому, що мобільні пристрої з цими операційними системами поділяють між собою більше 98% всіх мобільних користувачів. І, як то кажуть, цим гріх не скористатися.

Ціни тимчасово недоступні

Акция действует до 21 сентября. Скидка 20%

Натискаючи кнопку «Замовити», ви погоджуєтеся на обробку                          персональних даних і підтверджуєте свою повноліття відповідно до умов .

Выберите услугу

Сайт візитка

Невеликий сайт,
електронна візитка

Лендінг

Односторінковий сайт,
продаж товарів / послуг

Інтернет магазин

Повноцінний сайт,
продає товари / послуги

Моб. додаток

Програмне забезпечення
на основі IOS або Android

Додаток 1С

Налаштування і
обслуговування

Розкрутка сайту

Просування сайту
в пошукових системах

Контекстна реклама

Реклама в пошукових
системах і соц. мережах

Програміст на годину

Доопрацювання вашого проекту
нашим програмістом

Тех. підтримка

Аналіз, аналітика і
аудит вашого проекту

Розробка програми для iOS і Android

Створити або зробити додаток для iOS і Android

Кожен власник інтернет-майданчиків задається питанням - яка ж вартість розробки і створення програми для ios і чи можна зробити все самому. Зробити звичайно ж можна, але чи варто. Посудіть самі. Необхідно знати мови програмування, навички адаптивного дизайну, принципи побудови логарифмів і функцій і багато чого іншого. Та й безпеку додатки повинна бути на вищому рівні. Краще відразу довірити всі роботи професіоналу, який зробить все чітко по ТЗ, якісно і в строк. Саме таким виконавцем та є веб-студія «Genie Studio».

Чому саме ми, а не, наприклад, фрілансер

Як всім відомо, співпраця з фрілансерами може загрожувати як фінансових втрат, так і іншим проблемам для компанії. Серед найбільш частих проблем такого співробітництва є:

  • Затягування термінів здачі робіт - дуже часта проблема серед віддалених працівників. У більшості випадків терміни затягуються навмисно, адже якщо більше часу він «працює», тим більше грошей отримає;
  • Чи не якісна робота - на відміну від попереднього пункту рідко робиться спеціально, а скоріше через не великої кількості досвіду і умінь;
  • Немає гарантій - в дуже рідкісних випадках фрілансери пропонують скласти договір надання послуг, а гарантії «даються» тільки на словах;
  • Ризик втрати грошей - мається на увазі ризик, який виникає при перекладі авансу за майбутнє надання послуг. Часто зустрічаються випадки, коли фрілансер отримав гроші і після цього замовники не можуть зв'язатися з ним.

На відміну від них наша компанія працює в сфері веб-послуг вже більше 6 років і має кейс з більше ніж 160 успішно виконаних замовлень. Всі співробітники компанії дипломовані професіонали, які вже давно заслужили називатися «істинними фахівцями» в світі інтернет-розробок і маркетингу. Ціна розробки та створення додатків для ios або android в «Genie Studio» залежить тільки від обсягу та складності проекту. Ми гарантуємо кожному своєму клієнтові чесність і прозорість на кожному етапі проектування програми. Розробка мобільних додатків для ios і android є однією з основних наших послуг, тому якість всіх розробок тільки на вищому рівні. Вам потрібно лише створити бриф і обговорити з нами деталі, а через обумовлений заздалегідь термін перевірити роботу. Всі інші роботи ми беремо на себе. Якщо не вразило, оцініть гарантії, які ми надаємо кожному клієнту:

  1. Гарантія на 1 рік на всі розробки;
  2. Оперативність виконання завдань;
  3. Доступні ціни;
  4. Професійне обслуговування та технічна підтримка своїх розробок;
  5. Складання договору надання послуг;
  6. Дотримання термінів здачі проекту.

Навіть при форс-мажорних обставинах терміни здачі трохи «посунутися», ціна на роботу не зміниться. Але таких випадків за час існування нашої компанії поки не було.

Залишилися питання? Завжди раді на них відповісти і проконсультувати з потрібних моментах співпраці. Просто зв'яжіться з нами за контактами вказаними у відповідному розділі нашого веб-сайту або замовте зворотний дзвінок до Вас.