В Україні та Європі
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і підтверджуєте свою повноліття відповідно до умов .
Працюємо більше 6 років
Власний команда
Більш 169 успішних проекту
Чудове обслуговування

Розробка програми під iOS

Розвиток інформаційних технологій, мобільних пристроїв зокрема, прізвелі до сплеску мобільного активності користувачів в «світовій павутині». Через це почалася боротьба за перші місця щоб відхопити «левову частку» клієнтів. На допомогу веб-сайтів почали створювати мобільні додатки, за допомогою яких роблять покупки, замовляють таксі та інші послуги не звертаючись до пошуковиків.

Тому близько 43% мобільних користувачів користуються пристроями на базі операційної системи iOS, кожна компанія задається завданням «урвати» якомога більше таких клієнтів. Завдяки цьому виникла послуга «Створення та розробка мобільних додатків під iOS».

Ціни тимчасово недоступні

Акция действует до 21 сентября. Скидка 20%

Натискаючи кнопку «Замовити», ви погоджуєтеся на обробку                          персональних даних і підтверджуєте свою повноліття відповідно до умов .

Выберите услугу

Сайт візитка

Невеликий сайт,
електронна візитка

Лендінг

Односторінковий сайт,
продаж товарів / послуг

Інтернет магазин

Повноцінний сайт,
продає товари / послуги

Моб. додаток

Програмне забезпечення
на основі IOS або Android

Додаток 1С

Налаштування і
обслуговування

Розкрутка сайту

Просування сайту
в пошукових системах

Контекстна реклама

Реклама в пошукових
системах і соц. мережах

Програміст на годину

Доопрацювання вашого проекту
нашим програмістом

Тех. підтримка

Аналіз, аналітика і
аудит вашого проекту

Розробка програми під iOS

Створення і розробка мобільного застосування під iOS

Виходячи з того, що ця ОС встановлена ​​на флагмани всесвітньо популярною компанії Apple і їх вартістю, можна сказати що завданням мобільної програми є зацікавити персон з доходами, як мінімум, вище середнього. Хоч вони роблять замовлення рідше «звичайних» людей, але якщо приходить таке замовлення, то його вартість буде куди вище. Як то кажуть «рідко, але влучно». До того ж розробка мобільних додатків для ios не повинна порушувати безпеку пристрою інакше проблем буде не мало. Отже, варто обміркувати, кому довірити цю послугу.

Виконавців в мережі багато. Тут і фрілансери, і універсальні приватні розробники мобільних додатків, і компанії, що надають ці послуги. Найчастіше фрілансери та інші приватні розробники встановлюють ціну на розробку і створення додатків для ios трохи вище, ніж це коштує. Але, на жаль, це не єдина проблема, з якою стикаються замовники при такій співпраці. Серед них виділяють ще:

  • Недобросовесность і незадовільну якість робіт;
  • Відсутність гарантій;
  • Ризик шахрайства;
  • Зриви термінів здачі проекту;
  • Збільшення вартості послуг при погодинній оплаті і інше.

Кожен з цих пунктів загрожує замовнику як мінімум збільшенням витрат і вартістю розробки і створення програми для смартфонів на базі ios. Тому найкращим варіантом буде віддати роботи в перевірену компанію.

Чому варто звернеться за створенням додатки в нашу компанію

Компанія працює вже понад 6 років з інтернет-технологіями і в нашому кейсі понад 160 виконаних проектів. У команді веб-студії «Genie Studio» складаються тільки високопрофесійні програмісти, кожен з яких досяг високих результатів у своїй сфері. При співпраці з нашою компанією кожен клієнт отримує: гарантію на роботи на 1 рік, висновок чіткого договору надання послуг, прийнятні ціни на послуги, оперативність виконання завдань, професійну підтримку і техобслуговування як інтернет-ресурсів, так і розроблених мобільних додатків.

При укладанні договору з нашою компанією Ви можете бути впевнені в послугах, що надаються і дотриманні термінів здачі. І навіть при форс-мажорних обставинах терміни здачі трохи «посунуться», ціна на роботу навіть з погодинною оплатою не поміняється. Але хочемо запевнити, що таких випадків за час існування нашої компанії поки не було.

Тому якщо необхідно створити веб-сайт або зробити додаток для ios можете сміливо звертатися за контактами вказаними у відповідному розділі нашого веб-сайту. Менеджери веб-студії «Genie Studio» з радістю проконсультують Вас з питання і допоможуть знайти відповідне рішення для Ваших завдань, а сеошники зможуть організувати необхідну аудиторію інтернет-ресурсу.

Чекаємо на Ваші дзвінки!