В Україні та Європі
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і підтверджуєте свою повноліття відповідно до умов .
Працюємо більше 6 років
Власний команда
Більш 169 успішних проекту
Чудове обслуговування

Розкрутка сайтів - вагомий момент після запуску інтернет-ресурсу . Тільки правильна розкрутка допоможе залучити відвідувачів на ресурс, що принесе прибутковість проекту. А це бажає отримати кожен власник інтернет-сайтів.

Чому варто вибрати нашу компанію:

 • Виконано 169 проектів;
 • Професійна команда;
 • Гарантії на роботи 1 рік;
 • Офіси по Україні і світу;
 • Конкурентні ціни.


Виберіть один з пакетів
Пакет "Minimum" Пакет "Classic" Пакет "Maximum"
Технічна оптимізація сайту:
Формування семантичного ядра сайту:
Оптимізація змісту: -
Оптимізація структури сайту: -
Аналіз конкурентів: - -
Ціна (за курсом НБУ):
$199 $259 $399 *
Замовити Замовити Замовити
При виборі пакету акцентуйте увагу на потребах вашого сайту. Якщо не знаєте на якому варіанті зупинитися залиште заявку на веб-консультацію (предастовляется безкоштовно в разі замовлення).
* - ціна може змінюватися в залежності від розмірів, що просувається.

Акция действует до 24 января. Скидка 20%

Натискаючи кнопку «Замовити», ви погоджуєтеся на обробку                          персональних даних і підтверджуєте свою повноліття відповідно до умов .

Выберите услугу

Сайт візитка

Невеликий сайт,
електронна візитка

Лендінг

Односторінковий сайт,
продаж товарів / послуг

Інтернет магазин

Повноцінний сайт,
продає товари / послуги

Моб. додаток

Програмне забезпечення
на основі IOS або Android

Додаток 1С

Налаштування і
обслуговування

Розкрутка сайту

Просування сайту
в пошукових системах

Контекстна реклама

Реклама в пошукових
системах і соц. мережах

Програміст на годину

Доопрацювання вашого проекту
нашим програмістом

Тех. підтримка

Аналіз, аналітика і
аудит вашого проекту

Що необхідно для просування веб-сайту

Важливо розуміти, що просто додати товари в інтернет-магазин, наприклад, буде мало. Крім наповнення слід подбати і про такі речі:

 • Побудова правильної і продуманої структури;
 • Власний текстовий контент;
 • Поліпшення медіафайлів: картинки, відео і т.д .;
 • Оптимізація сторінок під потрібні запити;
 • Аналіз і усунення технічних проблем інтернет-ресурсу і інше.

Потім після внутрішньої оптимізації варто подбати про зовнішню, а якщо точніше, зробити нарощування маси реклами в соціальних медіа. Без неї веб-сайт так і не побачить бажаний потік відвідувачів і залишиться тягарем для власника.

Послідовність розкрутки сайту

Просування сайтів у «всілякої павутині» є запорукою успішного бізнесу будь-якої компанії. Це один з факторів здатних створити процвітання будь-якої справи.

Послуга «розкрутка сайтів» від веб-студії «Genie Studio» гарантує Вашому веб-ресурсу високі позиції в пошукових системах і направити на його сторінки потенційних клієнтів, але не просто відвідувачів, а тих, хто має намір придбати продукцію або послуги.

В seo-просування веб-сайту входять:

 1. Технічна оптимізація ресурсу - це сукупність доопрацювання технічних аспектів сайту, основне завдання яких усунення неполадок або недоліків. Технічну оптимізацію інтернет-ресурсу потрібно здійснювати на початкових етапах оптимізації сайту. Для цього спочатку проводиться технічний аудит з метою виявлення всіх можливих помилок, які усувають експерти.
 2. Формування семантичного ядра сайту - один з перших кроків внутрішньої оптимізації, а саме підбір найбільш підходящих запитів для максимально ефективного просування сайту в пошукових системах.
 3. Оптимізація структури ресурсу. На цьому етапі здійснюється постаріння найбільш ефективного порядку сторінок сайту, для залучення нових користувачів і підвищення позицій сайту в пошукових системах.
 4. Проводимо аналіз конкурентів Вашого сайту і вибираємо ефективну стратегію для просування.

Де замовити SEO просування Web-сайту

Переважна більшість початківців інтернет-маркетологів твердять, що зможуть «просунути» інтернет-ресурс в топ по всім запитам дуже швидко, але, на жаль, вони або «не відповідають за свої слова», або шахраї, або не знають про що говорять. У «реальної» життя без досвіду в подібних справах досягти результату вдається одиницям з таких людей. Проблема криється в тому, що для кожної площадки потрібно розробити власний спосіб і неодноразово в шаблонний метод не принесе результат, а й, в окремих випадках, загнати під фільтри або втратити вже досягнуті позиції.

Наша веб-студія «Genie Studio» вже 6 років працює над інтернет-проектами різних видів і тематик. За цей час команда детально вивчила більшість «підводних каменів», які очікують в роботі. Ми відповідально ставимося до кожного інтернет-проекту і тому завжди готові надати гарантії на послуги.

Таким чином, віддавши проект в роботу нашої студії, отримаєте ефективне seo-просування сайту інтернет-магазину за вигідною ціною, а й досвідченого консультанта і оперативну технічну підтримку для власного інтернет-проекту. Вам вже не потрібно буде шукати різних виконавців під кожну задачу - все це буде в «одній особі».

Якщо у Вас незвичайний інтернет-проект, для якого потрібно розкрутку web-сайту по Києву, наприклад, і за мінімальними цінами - зателефонуйте за телефонами вказаними в розділі «Контакти». Менеджери нашої компанії з радістю обговорять з Вами деталі і дадуть відповідь на питання, що цікавлять.