В Україні та Європі
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і підтверджуєте свою повноліття відповідно до умов .
Працюємо більше 6 років
Власний команда
Більш 169 успішних проекту
Чудове обслуговування

Технічна підтримка та обслуговування сайту

З розвитком інформаційних технологій і збільшення кількості користувачів персональних комп'ютерів, лептопів і інших гаджетів почалося розвиток і інтернет маркетингу для збільшення продажів як для магазинів, так і для компаній, що надають послуги.

Ми підготуємо:

 • пошуковий аналіз.
 • технічний аналіз;
 • технічні рекомендації;
 • рекомендації по юзабіліті;
 • рекомендації по дизайну;
 • поради з розвитку;


 • Ціна: $19
 • Термін виконання
  2-3 дні

Акция действует до 24 января. Скидка 20%

Натискаючи кнопку «Замовити», ви погоджуєтеся на обробку                          персональних даних і підтверджуєте свою повноліття відповідно до умов .

Выберите услугу

Сайт візитка

Невеликий сайт,
електронна візитка

Лендінг

Односторінковий сайт,
продаж товарів / послуг

Інтернет магазин

Повноцінний сайт,
продає товари / послуги

Моб. додаток

Програмне забезпечення
на основі IOS або Android

Додаток 1С

Налаштування і
обслуговування

Розкрутка сайту

Просування сайту
в пошукових системах

Контекстна реклама

Реклама в пошукових
системах і соц. мережах

Програміст на годину

Доопрацювання вашого проекту
нашим програмістом

Тех. підтримка

Аналіз, аналітика і
аудит вашого проекту

З розвитком інформаційних технологій і збільшення кількості користувачів персональних комп'ютерів, лептопів і інших гаджетів почалося розвиток і інтернет маркетингу для збільшення продажів як для магазинів, так і для компаній, що надають послуги. Прості на початку сайти почали модернізувати: додавати складні функції для збільшення продажів, адаптивні дизайни та інше. Через це в мережі з'явилася нова послуга «Підтримка та обслуговування сайтів». Грамотна технічна підтримка і обслуговування сайту важливі для кожної компанії, особливо для фірм міжнародних масштабів, де адміністраторів сайту десятки або навіть сотні.

Модернізація та підтримка веб (web) сайту компанії

Кожен день в таких організаціях виникає ряд питань або проблем різних характерів: не вдається додати матеріал, проблеми з відображенням інформації, доопрацювання та покращення конфігурацій і т.д. У будь-якому випадку керівництво компанії шукає де замовити підтримку сайту. Якщо у Вас простий сайт-візитка на пару сторінок і Ви єдиний адміністратор - не подумайте, що в майбутньому не потрібно буде щось доробити або переробити. Найчастіше розробники веб-ресурсів надають інформаційну підтримку та супровід сайту, але бувають моменти, коли вони пропадають або відмовляються від цих послуг, а Вам потрібно провести термінову модернізацію ресурсу. У таких моментах варто відразу ж звернеться за допомогою до майстрів web-програмування.

Причини, за якими стоїть замовити технічну підтримку:

 • Моніторинг працездатності ресурсу;
 • Усунення помилок і програмних збоїв;
 • Діагностика та видалення вірусів;
 • Зміна функціоанльності сайту;
 • Захист від хакерських атак і т.д.

Як правило вартість підтримки сайтів технічною службою залежить від тарифів на програмування ресурсу на базі заздалегідь обраної CMS. Наприклад, тарифи на підтримку сайту на 1С Бітрікс безпосередньо залежать від коробкової версії платформи. Версія «Стандарт» буде по одній ціні, «Стандарт» за іншою, «Експерт» і «Бізнес» за третій. Також вартість підтримки може залежати і від популярності компанії власника. Погодьтеся, чому б не сказати на відсотків двадцять або навіть п'ятдесят дорожче для Apple або Samsung, наприклад. Грошей у них все одно «кури не клюють». Таких випадків небагато, але, на жаль, трапляються (найчастіше у фрілансерів є мошейнікамі). Щоб такого не сталося і з Вами краще відразу звернеться в перевірене місце, де підтримка і розвиток буде оперативно і за вигідною ціною в не залежності вартості інтернет-сайту компанії.

Серед веб-розробників виділяють фрілансерів і найманих штатних працівників інтернет-компаній. Як ми описували в інших статтях, існує численна кількість чинників щодо співпраці з фрілансерами, які можуть згубно вплинути як на сайт, так і на бізнес в цілому:

 • Затягування термінів здачі робіт;
 • Чи не втішне якість;
 • Відсутність гарантій;
 • Ризик втрати грошей.

Тому краще відразу скористатися послугами компаній з повним пакетом гарантій і серйозним кейсом виконаних проектів.

Чому варто звернутися в нашу веб-студію

По-перше, ми проводимо переробку, супровід і доробка сайту на joomla, wordpress, opencart і бітрікс за розумними цінами. По-друге, роботи проходять оперативно, кваліфіковано і в домовлений термін. По-третє, надаємо гарантії на роботи. Таким чином, Ви отримаєте: редизайн, доопрацювання та техпідтримку сайту за розумною ціною.

Таким чином, наша компанія надає технічну підтримку сайту інтернет магазину за розумною ціною протягом усього «життя» порталу.